Příměstské tábory 2023

Máme poslední volná místa! Ulovte si je se slevou za 2000,- Kč.


TURNUSY 2023

Hrátky s angličtinou                      24. - 28. července          3 VOLNÁ MISTA              

Pro děti ve věku 7 - 12 let (zkušenosti s Aj výhodou)

Celodenní program plný her v kombinaci se zábavnou výukou angličtiny. Děti si hravou formou zopakují základní slovíčka i gramatiku a procvičí se v mluvení. Společně vyrazíme na celodenní výlet, těšit se můžeš také na nejrůznější pohybové a kooperační hry, tvořivé činnosti a výtvarné aktivity.

Tajemství přírody                           31. července - 4. srpna         POSLENÍ MÍSTO

Pro děti ve věku 7 - 12 let (ujde 5 a více km)

Tábor pro kluky i holky, kteří mají rádi přírodu. Každý den budeme podnikat výpravy za poznáním a objevovat svět kolem sebe. Naučíš se rozdělávat oheň, luštit morseovku a další skautské dovednosti; zahraješ si pohybové hry, čeká tě lesní bojovka, výtvarné aktivity i celodenní výlet.

Dívčí jízda                                    7.- 11. srpna              PLNĚ OBSAZENO

Pro dívky ve věku 6 - 10 let

Program speciálně pro mladší děvčata - maluj, tancuj, zpívej a užívej si týden s holkama! Vyrobíme si originální šperky, naučíme se poznávat jedlé bylinky, zatancujeme si zumbu a připravíme si vlastní chutnou svačinku. Prostě holčičí pohoda :) Chybět nebude ani celodenní výlet do přírody. 


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Cena za 1 dítě/1 turnus je 2200,- Kč vč. DPH

Tábory probíhají v rodinném prostředí, v malých skupinách, max. 14 dětí na 1 turnus. 
O děti budou pečovat 2 zkušení lektoři. Díky tomu má každé dítě zajištěn individuální přístup a péči; přijímáme i děti se specifickými potřebami, poruchami učení, dietami apod. Bohužel naše prostory nejsou bezbariérové, nemůžeme tedy přijmout děti na vozíčku či s výraznějším pohybovým omezením. 

Společný program probíhá od 8 - 16 hod, děti mohou do učebny přicházet s předstihem a odcházet později. Dřívější odchod z programu je třeba dohodnout předem s vedoucím tábora.
Zajištěno je celodenní stravování, pitný režim, doprava, pomůcky, vstupy i pojištění. Součástí programu jsou každodenní výlety do přírody a 1 celodenní výlet (zpravidla středa). 
Tábory budou probíhat v prostorách dětského klubu Klubíčko - ulice Lidická 196, Strakonice
(nad prodejnou biopotravin Ječmínek) a blízkém okolí.

Platební podmínky: platba účastnického poplatku proběhne ve 2 krocích.
Do 14 dnů od podání přihlášky prosíme uhraďte zálohu ve výši 500,- Kč/1 dítě, tím je Vaše místo na táboře rezervováno. Doplatek 1700,- Kč/1 dítě bude potřeba uhradit nejpozději do 30. 4. 2023. Platby přijímáme pouze bezhotovostně, tj. převodem na účet č. 2900907221/2010 (do poznámky uveďte celé jméno dítěte).

Storno podmínky v případě neúčasti přihlášeného: odhlášení více než 7 dní před začátkem tábora = storno poplatek 40%, odhlášení 7 (včetně) a méně dní před začátkem tábora = storno poplatek 75%. Pokud za sebe účastník najde náhradníka, storno poplatky se neplatí. 


PŘIHLÁŠKA A ZDRAVOTNÍ LIST ke stažení níže 

Vyplněnou přihlášku prosím zašlete elektronicky na mail stejika.seidlova@gmail.com nebo zaneste vytištěnou do naší kanceláře na adrese Lidická 170 (v případě nepřítomnosti vhoďte do schránky). 

Více informací u Š. Seidlové na tel. 732 173 275 či mailu stejika.seidlova@gmail.comPodívejte se na fotografie z minulých ročníků