Příměstské tábory 2024

Poslední volná místa!

Vyplněné přihlášky (ke stažení níže) prosím zašlete na email stejika.seidlova@gmail.com.

Spolu s přihláškou je také potřeba zaplatit zálohu ve výši 500,- Kč.
Celý účastnický poplatek prosím uhraďte nejpozději do 30. 4 .2024.


TURNUSY 2024

Páni kluci                           1.-5. července 2024                         POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO

Pro kluky ve věku 8 - 12 let (ujde 5 a více km)

Tábor pro KLUKY plný dobrodružství. Každý den budeme podnikat výpravy za poznáním a objevovat svět kolem sebe. Nauč se rozdělávat oheň, luštit morseovku, střílet ze vzduchovky a mnoho dalšího. Zahraj si pohybové hry a projdi testem odvahy a dovedností při lesní bojovce! Program volně navazuje na ročník 2023.

Cena za 1 dítě/1 turnus je 2200,- Kč vč. DPH

Dívčí jízda                                    8.-12.července 2024                     PLNĚ OBSAZENO        

Pro děvčata ve věku 6 - 10 let

Pro HOLKY. Program speciálně pro děvčata - tvořivé aktivity od kreslení přes výrobu šperků až po práci s keramickou hlínou. Letos se můžeš těšit na nové výtvarné techniky. Chybět nebude ani oblíbené tancování (zumba a orient), příprava chutné svačinky a zpívání s kytarou. Podnikneme také celodenní výlet do přírody. Prostě holčičí pohoda :)  

Cena za 1 dítě/1 turnus je 2350,- Kč vč. DPH

Pokud dojde k rychlému naplnění tohoto turnusů, můžeme zvážit opět 2 dívčí tábory - pro mladší a starší děvčata.


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Tábory probíhají v rodinném prostředí, v malých skupinách, max. 12 dětí na 1 turnus.

O děti budou pečovat 2 zkušení lektoři. Díky tomu má každé dítě zajištěn individuální přístup a péči; přijímáme i děti se specifickými potřebami, poruchami učení, dietami apod. Bohužel naše prostory nejsou bezbariérové, nemůžeme tedy přijmout děti na vozíčku či s výraznějším pohybovým omezením.

Společný program probíhá od 8 - 16 hod, děti mohou do učebny přicházet od 7:30 a odcházet cca do 16:30.
Dřívější odchod z programu (pře 16 hod) je třeba dohodnout předem s vedoucím tábora.
Zajištěno je celodenní stravování (teplý oběd ve školní jídelně), pitný režim, doprava, pomůcky, vstupy i pojištění. Součástí programu jsou každodenní výlety do přírody a 1 celodenní výlet (zpravidla středa).
Tábory budou probíhat v prostorách dětského klubu v ulici Lidická 196, Strakonice (nad prodejnou biopotravin Ječmínek) a blízkém okolí.

Platební podmínky: platba účastnického poplatku proběhne ve 2 krocích.
Do 14 dnů od podání přihlášky prosíme uhraďte zálohu ve výši 500,- Kč/1 dítě, tím je Vaše místo na táboře rezervováno. Doplatek 1700,- Kč/1 (tábor Páni kluci) nebo 1850,- Kč/1 dítě (tábor Dívčí jízda) je potřeba uhradit nejpozději do 30. 4. 2024. Platby přijímáme pouze bezhotovostně, tj. převodem na účet č. 2900907221/2010
(do poznámky prosím uveďte celé jméno dítěte).

Storno podmínky: v případě neúčasti přihlášeného: odhlášení více než 7 dní před začátkem tábora = storno poplatek 40%, odhlášení 7 (včetně) a méně dní před začátkem tábora = storno poplatek 75%. Pokud za sebe účastník najde náhradníka, storno poplatky se neplatí.


Přihláška a zdravotní list ke stažení níže

Více informací u Š. Seidlové na tel. 732 173 275 či mailu stejika.seidlova@gmail.comPodívejte se na fotografie z minulých ročníků