Příměstské tábory 2021

VŠECHNY letní příměstské tábory jsou již ZCELA NAPLNĚNY.


Příměstské tábory pro všechny - projekt podpořený z OPZ


Dotovaná cena za 1 dítě/1 turnus je 1000,- Kč vč. DPH

(rodiče hradí stravné, cestovné a pojištění; OPZ hradí lektory, pronájem prostor, pomůcky a vybavení).

Tábory probíhají v rodinném prostředí, v malých skupinách, max. 12 dětí na 1 turnus.
O děti budou pečovat 2 zkušení lektoři (+ asistent). Díky tomu má každé dítě zajištěn individuální přístup a péči, přijímáme i děti se specifickými potřebami, poruchami učení, dietami apod.
Společný zábavný program probíhá od 8 - 16 hod, děti mohou po dohodě do učebny přicházet/odcházet s předstihem. Zajištěno je celodenní stravování, pitný režim, doprava, pomůcky i pojištění. Součástí programu jsou každodenní výlety do přírody a 1 celodenní výlet (středa). 
Tábory probíhají v učebně STEJIKA, s.r.o., v ulici Hradební 329, 38601 Strakonice.

Platební podmínky: platbu prosím proveďte bezhotovostně na účet číslo 2900907221/2010. Při případném zrušení táborů z důvodu Covid-19 Vám vrátíme celý poplatek zpět. 
Detailní informace a podmínky projektu na záložce projekty.  

Přihlašování je již UZAVŘENO, přijímáme pouze náhradníkyHrátky s angličtinou                      12.-16. července                       PLNĚ OBSAZENO

Pro děti ve věku 8 - 12 let (absolvovaný min 1 rok výuky AJ)

Celodenní program plný her v kombinaci se zábavnou výukou angličtiny. Děti si hravou formou zopakují základní slovíčka i gramatiku, procvičí se v mluvení. Společně vyrazíme na celodenní výlet, chybět nebudou ani pohybové hry, tvořivé činnosti a výtvarné aktivity.


Dívčí jízda 1 - mladší děvčata          19.-23. července               PLNĚ OBSAZENO

Pro dívky ve věku 7 - 10 let

Program speciálně pro mladší děvčata - vyrob si originální šperky a doplňky, nauč se poznávat jedlé bylinky, vyzkoušej si různé druhy tance, předveď se v karaokee a připrav si vlastní chutnou svačinku,  Prostě užij si holčičí týden! Chybět nebude ani celodenní výlet za zvířátky. 


Military camp                                  26.-30. červece                    PLNĚ OBSAZENO

Pro chlapce ve věku 9 - 13 let (ujde 5 a více km)

Tábor především pro kluky - každodenní pobyt venku, při kterém kluci získají nové dovednosti: přežití v přírodě, maskování v terénu, ukázky bojové techniky, základy sebeobrany a první pomoci. Podniknou také celodenní výlet za trochou vojenské historie.

Dívčí jízda 2 - starší dívky                2.-6. srpna                   PLNĚ OBSAZENO

Pro dívky ve věku 9 - 13 let

Program speciálně pro starší dívky - každý den jedno téma: seberozvoj, emoce, zdravý životní styl...
Užij si s holkama spoustu legrace při přípravě vlastní bylinné kosmetiky, výrobě originálních šperků, vyzkoušej si různé druhy tance a cvičení (joga, zumba, orient...).

 

Tajemství přírody                           9.-13.srpna                  PLNĚ OBSAZENO

Pro děti ve věku 8 - 13 let (ujde 5 a více km)

Tábor pro všechny, kdo se o prázdninách nudí doma. Každý den budeme podnikat výpravy za poznáním a objevovat přírodu kolem sebe. Dozvíš se zajímavosti o světě kolem sebe, zahraješ si pohybové a kooperační hry, čeká tě lesní bojovka, výtvarné aktivity i celodenní výlet.Pro velký zájem otevíráme NAVÍC 1 TURNUS mimo dotaci OPZ. Cena tohoto tábora je 1800,- Kč/ 1 dítě.
Max. kapacita 12 dětí, program denně 8 - 16 hod., celodenní stravování a pitný režim, výlet v ceně :)


Letní relax                       16.-20. srpna                               PLNĚ OBSAZENO

Pro děti ve věku 8 - 13 let

Tábor plný her a zábavy. Vyzkoušej si řadu tvůrčích činností: modelování z keramické hlíny, přírodní barvení, tvoření z vlny a korálků a další. Provětrej hlavu na vycházkách do přírody, rozhýbej kosti při pohybové hrách a celodenním pěším výletě. Prostě relax ;)

Přihláška a zdravotní list účastníka na tábor Letní relax ke stažení zde Více informací u Š. Seidlové na tel. 732 173 275 či mailu stejika.seidlova@gmail.com


Podívejte se na fotografie z minulých ročníků